Viens no populārākajiem mehāniskās ventilācijas tipiem Eiropā – horizontālā tipa griestu ventilatori.

Vieglas konstrukcijas, 5 spārnu ventilators. Pieejami dažāda izmēri un jaudas. Jaudīgākais Eiropas tirgū: 8 m diametrā ar jaudu 785 137 m³h.

Ventilatora aerodinamiskie spārni ražoti no pretkorozijas anodizēta alumīnija, kurus noslēdz zila “mačete”, kas palielina ventilatora efektivitāti par 5%.

Pateicoties speciālai montāžas sistēmai, tiek novērsta jebkāda ventilatora vibrācijas pārnešana uz celtnes korpusu. Viegli saprotama kontroles pults ar ventilatora reversa kustības ieslēgšanas funkciju.

Ziemas aukstajā periodā, reversā virzienā darbinot ventilatoru, ir iespēja sajaukt silto gaisu pie griestiem ar auksto ieplūstošo gaisu. Noturot visā fermā vienādu temperatūru.

Gaisa cirkulācijas ventilatori.

Pieejami dažādos izmēros – 140 cm, 183 cm un 213 cm. Šim ventilatoram ir kompozītu šķiedru apvalks un alumīnija spārni. Pieejams ar 1 fāzu vai 3 fāzu motoru, kam iespējama ātruma kontrole. Ventilatoram var pievienot arī augstspiediena mitrināšanas sistēmu. Ventilators ir pieejams ar dažādām montāžas sistēmām.

Horizontāla tipa griestu ventilators

VHV griestu ventilatoriem ir regulējami lāpstiņu deflektori, kas optimizē gaisa plūsmas attālumu un virzienu. Izvēloties mainīgas frekvences piedziņu var izmantot arī gaisa cirkulācijai ziemas laikā. Ventilatori pieejami dažādos izmēros – 1,40 m, 1,83 m un 2,13 m. Ir iespēja pievienot augstspiediena sprauslu miglošanas sistēmas, kas integrētas VHV deflektora iekšpusē, kas kopā ar spēcīga gaisa plūsmu palielina atdzesēšanas efektu.

Delux Basket ventilators

Delux Basket fan sērijas ventilatori apvieno sevī augstu veiktspēju un zemas apkopes izmaksas. Liela ātrums un klusa darbība. Var izmantot gan dzīvnieku gan cilvēku dzesēšanai. Mašīntelpu un kompresoru dzesēšanai.